Preskoči na sadržaj
Feruvi FERUVI

Saloni lepote

Sve firme iz kategorije Saloni lepote. Pretražite po gradu ili nazivu.

100 rezultata

SV

Studio Venus

Saloni lepote

Studio Venus je salon lepote na adresi Praška 34, Banovo brdo, Beograd. Radi radnim danima 08:00-20:00, subotom 08:00-20:00, nedeljom ne radi. Telefon: 011/4095800 i 066/184005.

  • Praška 34, Banovo brdo, Beograd
  • +381114095800
LE

Life Etc.

Saloni lepote

Life Etc. je salon lepote na adresi 27. marta 22, Palilula, Beograd. Radi radnim danima 11:00-21:00, subotom ne radi, nedeljom ne radi. Telefon: 064/1486367, email snezana@lifeetc....

KsSS

Kozmetički salon Studio Smilja

Saloni lepote

Kozmetički salon Studio Smilja je salon lepote na adresi Venac vojvode Stepe Stepanovića 2, Sombor. Radno vreme proverite telefonom. Telefon: 025/410041.U imeniku planplus razvrsta...

  • Venac vojvode Stepe Stepanovića 2, Sombor
  • +38125410041
KsVD

Kozmetički salon Viva Derm

Saloni lepote

Kozmetički salon Viva Derm je salon lepote na adresi Skadarska bb, Stari grad, Beograd. Radi radnim danima 09:00-20:00, subotom 09:00-17:00, nedeljom ne radi. Telefon: 069/3303639....

  • Skadarska bb, Stari grad, Beograd
  • +381693303639
KsCn

Kozmetički salon City nails

Saloni lepote

Kozmetički salon City nails je salon lepote na adresi Zaplanjska 32, Voždovac, Beograd. Radi svakog dana 10:00-22:00. Telefon: 063/565936.U imeniku planplus razvrstan je u kategori...

  • Zaplanjska 32, Voždovac, Beograd
  • +38163565936
KsPS

Kozmetički salon Pit Stop

Saloni lepote

Kozmetički salon Pit Stop je salon lepote na adresi Alekse Šantića 74, Novi Sad. Radno vreme proverite telefonom. Telefon: 021/467556.U imeniku planplus razvrstan je u kategorije:...

  • Alekse Šantića 74, Novi Sad
  • +38121467556
SlD

Salon lepote Duomo

Saloni lepote

Salon lepote Duomo je salon lepote na adresi Vojvode Brane 1, Zvezdara, Beograd. Radno vreme proverite telefonom. Telefon: 011/4071306.U imeniku planplus razvrstan je u kategorije:...

  • Vojvode Brane 1, Zvezdara, Beograd
  • +381114071306
KsD

Kozmetički salon Dragica

Saloni lepote

Kozmetički salon Dragica je salon lepote na adresi Francuska 22, Stari grad, Beograd. Radi radnim danima 10:00-20:00, subotom 09:00-15:00, nedeljom ne radi. Telefon: 064/1739039 i...

  • Francuska 22, Stari grad, Beograd
  • +381641739039
SlPJ

Salon lepote Prelepa Ja

Saloni lepote

Salon lepote Prelepa Ja je salon lepote na adresi Jurija Gagarina 227 /I sprat, lokal 221, Novi Beograd, Beograd. Radi radnim danima 09:00-20:00, subotom 09:00-15:00, nedeljom 09:0...

  • Jurija Gagarina 227 /I sprat, lokal 221, Novi Beograd
  • +381642222876
SlM

Salon lepote Miki

Saloni lepote

Salon lepote Miki je salon lepote na adresi Džordža Vašingtona 5, Stari grad, Beograd. Radi radnim danima 10:00-19:00, subotom ne radi, nedeljom ne radi. Telefon: 065/3227650.U ime...

  • Džordža Vašingtona 5, Stari grad, Beograd
  • +381653227650
SlPA

Salon lepote Plavi Anđeo

Saloni lepote

Salon lepote Plavi Anđeo je salon lepote na adresi Ljube Čupe 1, Voždovac, Beograd. Radno vreme proverite telefonom. Telefon: 064/5102863.U imeniku planplus razvrstan je u kategori...

  • Ljube Čupe 1, Voždovac, Beograd
  • +381645102863
KsAS

Kozmetički salon Alfaparf Studio

Saloni lepote

Kozmetički salon Alfaparf Studio je salon lepote na adresi Višnjička 84, Palilula, Beograd. Radno vreme proverite telefonom. Telefon: 062/1963453.U imeniku planplus razvrstan je u...

  • Višnjička 84, Palilula, Beograd
  • +381621963453
KsPP

Kozmetički salon ProNails Premium

Saloni lepote

Kozmetički salon ProNails Premium je salon lepote na adresi Bulevar Mihajla Pupina 13, Novi Sad. Radno vreme proverite telefonom. Telefon: 062/228823 i 021/6338298.U imeniku planpl...

  • Bulevar Mihajla Pupina 13, Novi Sad
  • +38162228823
PSbs

Pedikir Step by step

Saloni lepote

Pedikir Step by step je salon lepote na adresi Jevrejska 8, Novi Sad. Radi radnim danima 07:30-19:30, subotom 08:00-13:00, nedeljom ne radi. Telefon: 021/524981.U imeniku planplus...

  • Jevrejska 8, Novi Sad
  • +38121524981
NbW

Nail bar Wizard

Saloni lepote

Nail bar Wizard je salon lepote na adresi Jurija Gagarina 16, Novi Beograd, Beograd. Radi svakog dana 10:00-22:00. Telefon: 065/3119512 i 011/2203939.U imeniku planplus razvrstan j...

  • Jurija Gagarina 16, Novi Beograd
  • +381653119512
BcB

Beauty centar Butterfly

Saloni lepote

Beauty centar Butterfly je salon lepote na adresi Resavska 10, Vračar, Beograd. Radi radnim danima 11:00-19:00, subotom 11:00-14:00, nedeljom ne radi. Telefon: 061/6100625, zvaničn...

  • Resavska 10, Vračar, Beograd
  • +381616100625

Saloni lepote u Srbiji, kompletan imenik

Kozmetički saloni i saloni za negu lica i tela: manikir, pedikir, tretmani lica, depilacija, sminkanje, masaže, anti-aging tretmani.

Ukratko: Salon lepote u Beogradu 2026 nudi kompletan paket beauty usluga: manikira 1.000-3.500 RSD, pedikira 1.500-5.000 RSD, tretmani lica 2.500-15.000 RSD, masaže 3.000-8.000 RSD, depilacija 1.500-12.000 RSD. Premium saloni u Vračaru i Dorćolu naplaćuju 30-50% više. Trendovi 2026: HydraFacial, mikronidling, gel ekstenzije, sve više muških klijenata.

Cene beauty usluga u Beogradu 2026

Manikira i pedikira

UslugaStandard salonPremium salon
Klasična manikira (sa lakom)1.000-1.800 RSD2.000-3.500 RSD
Gel lak (trajni)2.000-3.500 RSD3.500-5.500 RSD
Skidanje gela + nova nanos2.500-4.000 RSD4.000-6.000 RSD
Gel ekstenzije noktiju3.500-6.000 RSD6.000-10.000 RSD
Akrilne ekstenzije4.000-7.000 RSD7.000-12.000 RSD
Dekoracija noktiju (po komadu)200-500 RSD500-1.500 RSD
Klasična pedikira1.500-3.000 RSD3.000-5.000 RSD
Spa pedikira (sa masažom)2.500-4.500 RSD4.500-7.000 RSD
Medicinska pedikira3.000-5.500 RSD5.500-8.000 RSD
Gel lak pedikira2.500-4.500 RSD4.500-7.000 RSD

Tretmani lica

TretmanStandard (RSD)Premium (RSD)Trajanje
Osnovni tretman lica (čišćenje)2.500-4.5004.500-8.00060 min
Tretman protiv akni3.000-5.5005.500-10.00060-75 min
Hidratacija lica2.800-5.0005.000-9.00060 min
Anti-age tretman4.000-7.5008.000-15.00075-90 min
Mikrodermoabrazija3.500-6.0006.000-12.00045-60 min
Kemijski piling4.000-8.0008.000-18.00030-45 min
HydraFacial (najpopularnije 2026)6.000-10.00010.000-18.00060 min
Mikronidling8.000-15.00015.000-30.00060-90 min
Mezoterapija6.000-12.00012.000-25.00045-60 min
Krio terapija4.000-8.0008.000-15.00030-45 min

Masaže

Tip masaže30 min60 min90 min
Klasična relax masaža2.000-3.000 RSD3.500-5.500 RSD5.000-8.000 RSD
Sportska masaža2.500-3.500 RSD4.000-6.500 RSD6.000-9.500 RSD
Aroma masaža2.500-3.500 RSD4.000-6.500 RSD6.000-9.500 RSD
Hot stone3.000-4.500 RSD5.000-8.000 RSD7.500-12.000 RSD
Anti-celulit2.500-4.000 RSD4.500-7.500 RSD7.000-11.000 RSD
Lifting masaža lica2.000-3.000 RSD3.500-5.500 RSD5.500-8.500 RSD
Thai masaža3.000-4.500 RSD5.000-8.000 RSD7.500-12.000 RSD
Shiatsu3.500-5.000 RSD5.500-9.000 RSD8.500-13.000 RSD

Depilacija

Tip depilacijeStandard (RSD)Premium (RSD)
Vosak: noge cele2.000-3.5003.500-5.500
Vosak: ruke1.000-1.8001.800-3.000
Vosak: bikini klasik1.500-2.5002.500-4.000
Vosak: brazilian / hollywood2.500-4.5004.500-7.000
Vosak: pazuhe800-1.5001.500-2.500
Vosak: lice (gornja usna)500-1.0001.000-1.800
Sugaring (šećerna pasta)1.500-3.0003.000-5.500
IPL depilacija (1 tretman)3.000-8.0008.000-15.000
Laser depilacija (cela noga, 1 tretman)5.000-10.00010.000-18.000
Laser paket (6 tretmana cele noge)25.000-50.00050.000-90.000

Kosa i obrve

UslugaStandard (RSD)Premium (RSD)
Trepavice ekstenzije (klasik)3.000-5.5005.500-9.000
Trepavice ekstenzije (volume)4.500-8.0008.000-14.000
Lifting trepavica2.500-4.5004.500-7.500
Bojenje trepavica800-1.5001.500-2.500
Henna obrve1.000-2.0002.000-3.500
Microblading obrve10.000-20.00020.000-40.000
Brow lamination2.500-4.5004.500-7.500

Po kvartovima Beograda

Premium kvartovi

Vračar, Dorćol, Stari Grad: 30-50% iznad proseka grada. Klijentela: viša srednja klasa, profesionalci. Premium brendovi (Babor, Comfort Zone, ZO Skin Health). Saloni: Maku, Iluzija, Klinika Petković.

Srednji kvartovi

Vozdovac, Zvezdara, Banovo Brdo: cene na proseku grada. Mix professional i mass-market brendova. Lokalna klijent baza, porodice.

Ekonomski kvartovi

Karaburma, Mirijevo, Železnik: 20-30% ispod proseka. Klijentela: lokalna populacija. Veci broj uslužnih centara sa bazičnim cenama.

Kako izabrati salon lepote

Kriterijumi

  • Higijena: sterilizator vidljiv, čista posuda, novi peškiri za svakog klijenta
  • Sertifikati osoblja: kozmetičari sa diplomama, kozmetičarska komora
  • Brendovi proizvoda: profesionalni (Babor, Filorga, Elemis) vs mass market
  • Portfolio: Instagram sa pre-i-posle fotografijama klijenata
  • Reviews: Google pregleds 4.5+ sa minimum 20 recenzija
  • Konsultacija: dobar salon konsultuje pre tretmana (alergije, skin type)

Crveni flagovi

  • Cene 30-50% niže od konkurencije (kompromis na kvalitetu proizvoda)
  • Pritisak da kupiš dodatne tretmane bez objašnjenja
  • Salon previse mračan ili prljav
  • Bez sanitarne licence vidljive
  • Osoblje bez diploma kozmetičke škole

Vidi salone lepote sa profilima i pregleds.

Paketi i popusti

Standardni paketi

  • Manikira + pedikira: 15-20% popust vs odvojene cene
  • Spa dan (masaza + tretman + manikira + pedikira): 30-40% popust vs odvojeno
  • Beauty paket pred venčanje (kompletan: lice, kosa, manikira, depilacija, fotografije): 20-30% popust
  • HydraFacial paket (3 tretmana): 15-20% popust
  • Laser depilacija paket (6 tretmana): 30-40% popust

Sezonski popusti i akcije

  • 8. mart: 15-30% popust za žene (najveca akcija godine)
  • Valentinovo: paketi za parove
  • Maj-juni: laser depilacija akcije pred leto
  • Septembar: post-leto regeneracija paketi (lice + kosa)
  • Black Friday: 20-40% popust na premium tretmane

Loyalty programi

  • Card sa popustom 10-15% za stalnu kliještelu
  • Svaki 10. tretman besplatan
  • Pre-paid paketi (kupis 10 tretmana, dobiš 12)
  • Rođendan: besplatan tretman ili 30% popust

Trendovi 2026 u beauty industriji

HydraFacial (najpopularnije)

Multi-step tretman koji čisti, eksfolira, ekstrahuje, hidratira lice. 60 min, cena 6.000-18.000 RSD. Bez bola, immediate rezultati. Najpopularniji premium tretman 2026.

Mikronidling (collagen induction)

Tretman sa finim iglama koji stimuluše prirodnu produkciju kolagena. 4-6 tretmana u serijama. Cena 8.000-30.000 RSD po tretmanu. Efikasan protiv ožiljaka, bora, hiperpigmentacije.

Laser depilacija

Trajno smanjenje dlake. 6-8 tretmana u serijama. Cena pakeа 25.000-90.000 RSD za celu nogu. Sve više dostupno (klinike, saloni). Mašine: Soprano Ice, Lumenis (premium).

Muški klijenti

Sve više muških klijenata u salonima lepote (20-30% klijent baze u premium salonima 2026). Najpopularnije muške usluge: manikira, tretmani lica, masaze, depilacija (leda, grudi).

K-Beauty (korejska kozmetika)

Multi-step rutina (10+ proizvoda). Snail mucin, ferment, retinol. Brendovi Innisfree, Cosrx, Beauty of Joseon dostupni u Srbiji preko online prodavnica. Tretmani sa K-beauty rutinama u salonima.

Kako rezervisati termin

Online platforme

  • Treatwell (najpopularnija u Beogradu)
  • Booksy
  • Fresha
  • Direktan Instagram booking
  • Direktan poziv / WhatsApp

Kada rezervisati

  • Manikira / pedikira: 3-7 dana unapred
  • Tretmani lica: 1-2 nedelje unapred
  • Laser depilacija paket: 2-4 nedelje pre prvog termina
  • Pre venčanja / događaja: 3-6 meseci unapred

Poređenje sa Evropom

UslugaBeograd (EUR)Berlin (EUR)Beč (EUR)Pariz (EUR)
Manikira gel17-3030-5535-6040-70
Pedikira13-2530-5035-6040-65
Tretman lica 60 min22-6560-15070-18080-200
Masaža 60 min30-6560-12070-14080-160
HydraFacial50-150120-250150-300150-350

Beograd je 40-60% jeftiniji od centralne Evrope. Sve više "beauty tourism" iz Beča, Berlina, ka Beogradu za premium tretmane.

Alati i resursi

Često postavljana pitanja

Koliko košta klasična manikira u Beogradu?

Standard salon: 1.000-1.800 RSD. Premium salon (Vračar, Dorćol): 2.000-3.500 RSD. Gel lak (trajni): standard 2.000-3.500 RSD, premium 3.500-5.500 RSD. Gel ekstenzije: 3.500-12.000 RSD zavisno od kvaliteta. Cene se nisu drastično menjale od 2023, ali sve više saloni nude paketi (manikira + pedikira) sa 15-20% popust.

Koja je razlika između HydraFacial i klasičnog tretmana lica?

HydraFacial je multi-step tretman koji čisti, eksfolira, ekstrahuje pore, i hidratira lice u jednom seansu (60 min). Cena 6.000-18.000 RSD. Klasičan tretman lica je manje sofisticiran, fokus na čišćenju i hidrataciji. Cena 2.500-8.000 RSD. HydraFacial daje immediate vidljiv rezultat bez bola.

Da li je laser depilacija isplativija od voska?

Dugoročno da. Vosak svake 4-6 nedelja × 12 godina = 50-100 puta × 2.500 RSD = 250.000-500.000 RSD. Laser paket od 6 tretmana cele noge: 25.000-90.000 RSD, traje 5-10 godina. Ušteda: 50-80% u dugom roku. Plus laser je manje bolan (sa modernim mašinama).

Koja je razlika između microblading-a i ombre obrva?

Microblading: manuelne fine linije koje imitiraju prirodne dlake obrve. Trajanje 1-3 godine. Cena 10.000-40.000 RSD. Ombre / powder brows: mašinski tehnika sa gradijent efektom. Trajanje 2-4 godine. Cena 15.000-50.000 RSD. Za suvu kožu microblading, za masnu kožu ombre.

Koliko često treba ići u salon lepote?

Manikira / pedikira: na 3-4 nedelje. Tretman lica (osnovni): 1× mesečno. Tretmani protiv akni ili anti-age: 1-2× mesečno. HydraFacial: na 4-6 nedelja. Depilacija voskom: 4-6 nedelja. Masaža (relax): 1-2× mesečno za dobar effect.

Da li mogu da očekujem popuste i akcije?

Da, standardni popusti: studenti 10-20%, off-peak hours (pre 12h) 10-15%, loyalty card (10. tretman besplatan), referral program. Najveca akcija godine: 8. mart (15-30% popust za žene). Sezonski: 8. mart, Valentinovo, maj-juni (laser depilacija pred leto), Black Friday.

Da li muškarci idu u salone lepote?

Da, sve više. U premium salonima u Beogradu 2026, 20-30% klijent baze su muškarci. Najpopularnije muške usluge: manikira (held-down vlažan kompresa, čišćenje), tretmani lica (anti-age, čišćenje), masaze (sportska, relax), depilacija (leda, grudi, brada). Cene iste kao za žene.

Šta je razlika između standardnog i premium salona?

Standard salon: brendovi proizvoda mass-market, manje sofisticirana oprema, lokacija u prosečnim kvartovima. Premium salon: profesionalni brendovi (Babor, Comfort Zone, Filorga, ZO Skin Health), napredna oprema (HydraFacial mašine, mikronidling, laseri), lokacija u Vračaru/Dorćolu/Starom Gradu. Cene 30-50% iznad standardnog.

Da li mogu rezervisati paket usluga unapred sa popustom?

Da, pre-paid paketi su popularni. Primer: 10 tretmana lica platis cenu 8 (20% popust). Laser depilacija paket od 6 tretmana = 30-40% popust vs odvojeno. Spa dan paket (masaza + tretman + manikira + pedikira) = 30-40% popust. Mana: vežeš se za jedan salon, ako se ne dopadne posle 2-3 tretmana, gubiš ostatak.

Kako da pronadjem dobar salon lepote?

Google pregleds 4.5+ sa 20+ recenzija. Instagram portfolio sa pre-i-posle fotografijama realnih klijenata (ne stock). Vidljiva higijena (sterilizator, čista posuda). Kvalifikovano osoblje sa diplomama. Konsultacija pre tretmana (alergije, skin type). Vidi salone lepote u Beogradu sa profilima.

Šta očekivati od kategorije Saloni lepote?

U sekciji Saloni lepote na Feruvi platformi izlistano je 100 verifikovanih firmi sa kompletnim kontakt informacijama, lokacijom na mapi, fotografijama i opisom delatnosti. Svaki profil je proveren kroz nezavisne izvore pre objavljivanja.

Možeš pretraživati saloni lepote po gradu, područjima usluga, radnom vremenu ili nazivu. Profile firmi koji su preuzeli vlasnici označavamo zelenim "Verifikovan" pečatom.

Kako odabrati pravu firmu

  • •Lokacija, blizu radnog mesta ili kuće ti štedi vreme i novac.
  • •Radno vreme, pogledaj pre nego što kreneš, neke firme rade 24/7.
  • •Verifikacija, profili sa zelenim pečatom imaju najažurnije podatke.
  • •Iskustvo, opisi sadrže oblasti specijalizacije i godine iskustva.
  • •Kontakt, svi profili imaju direktan telefon, email i website.

Saloni lepote u najvećim gradovima Srbije

↑↓ navigacija ↵ otvori
ESC zatvori